Serwis konsol do gier Xbox, Playstation, Nintendo

Konsole używane kilkanaście lat temu to nie te same urządzenia, którymi wielu z nas posługuje się obecnie na co dzień. 

Wciąż niezmiennie służą oczywiście wszystkim graczom, jednak aktualnie stosowane w nich rozwiązania sprawiają, że wykorzystujemy je także do innego typu rozrywek.Może być to oglądanie filmów i seriali, słuchanie muzyki na YouTube, czy też surfowanie po Internecie.

Mimo że jest to elektronika z założenia niezawodna, jak każdy inny sprzęt wymaga okresowego serwisu, a nawet naprawy

Powinniśmy jednak pamiętać, że większa ilość funkcji, jaką oferują dzisiejsze konsole, przekłada się także na większą ilość tworzących ją podzespołów.

Samodzielna naprawa skomplikowanej i złożonej elektroniki nie jest zatem tak łatwa i szybka, jak kiedyś.

Serwis Konsol w Poznaniu - Naprawa PlayStation, Xbox, Nintendo

Co zatem zrobić z zepsutą konsolą? 

To proste - oddać ją w nasze ręce! Cieszymy się, że mogliśmy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i rozszerzyć zakres świadczonych usług również na naprawę konsoli do gier Xbox, Playstation oraz Nintendo.

 Naprawa konsoli do gier Playstation Naprawa konsoli do gier NintendoNaprawa konsoli do gier Xbox

Wiemy, jak ważne i potrzebne jest to urządzenie, dlatego też nie pozwolimy Ci długo czekać! Przywrócimy sprawność Twojej konsoli w możliwie jak najszybszym terminie, abyś mógł zadbać o swoją codzienną dawkę ulubionej rozrywki.

 

Dlaczego warto wybrać profesjonalny serwis konsol?

 

Elektronika nie skrywa przed nami żadnych tajemnic, ponieważ do pracy i nieustannego rozwoju napędza nas pasja. 

Właśnie dlatego zakres świadczonych przez nas usług rozszerzyliśmy dodatkowo o naprawę konsol do gier Xbox, Playstation oraz Nintendo. Jest to czynność wymagająca odpowiednich umiejętności oraz posiadania zaplecza w postaci specjalistycznego sprzętu. 

Oczywiście zespół tworzący E-masters to osoby z wieloletnim doświadczeniem, które na co dzień wykorzystują je w swojej pracy. 

Nasza firma z Poznania jest ponadto wyposażona w niezbędne urządzenia, pozwalające na kompleksowy serwis każdej konsoli, a także dysponuje elementami zastępczymi z najwyższej półki.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku elektroniki czas odgrywa ogromną rolę. Priorytetem jest dla nas terminowe wywiązywanie się ze wszystkich zobowiązań, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości świadczonych usług oraz atrakcyjnych i adekwatnych cen.

 

Rodzaje usług naprawczych oferowanych przez nasz serwis

 

W naszym serwisie w Poznaniu przyjmujemy na naprawę szeroki wachlarz problemów związanych z konsolami do gier. 

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które obejmują zarówno kwestie sprzętowe, jak i oprogramowanie. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na temat naszych usług, skupiając się na popularnych modelach konsol.

 

Naprawa PlayStation 4 i PlayStation 5

Naprawa PlayStation 4Naprawa PlayStation 5

Sony PlayStation to jedne z najbardziej popularnych konsol na świecie. W naszym serwisie zajmujemy się naprawą wszystkich modeli, w tym PlayStation 4 oraz najnowszegoPlayStation 5

 

Nasze usługi obejmują:

 • Diagnoza problemów software'owych i hardware'owych PlayStation: 

Od błędów oprogramowania po uszkodzenia sprzętowe.

 • Naprawa i wymiana płyt głównych PlayStation: 

Rozwiązujemy problemy z uruchamianiem i stabilnością konsoli.

Zapobiegamy przegrzewaniu się konsoli, co jest kluczowe dla zachowania jej wydajności. Konserwacja układu chłodzenia jest konieczna dla bezpieczeństwa działania konsoli.

Rozwiązujemy problemy z joystickami, przyciskami oraz łącznością Bluetooth. Wymieniamy dryfujące analogi na nowe.

 

Serwis Xbox One i Xbox Series X/S

Serwis Xbox OneSerwis Xbox Series X/S

Xbox od Microsoftu to kolejna linia konsol, którą regularnie naprawiamy. Niezależnie od tego, czy posiadasz Xbox One, czy najnowszy Xbox Series X lub Series S, możemy Ci pomóc. Oferujemy:

 • Naprawy hardware'owe Xbox: 

Wymiana uszkodzonych komponentów, takich jak dyski twarde czy napędy optyczne.

 • Usługi software'owe Xbox: 

Aktualizacja oprogramowania, rozwiązywanie problemów z systemem.

 

Aby Twoja konsola pracowała cicho i efektywnie, bez ryzyka przegrzania co jest bardzo istotne, aby konsola nam długo służyła.

 

Od zaciętych przycisków, przez dryfowanie analogów po problemy z łącznością.

 

Naprawa konsol Nintendo Switch i inne modele Nintendo

Naprawa konsol Nintendo Switch

Nintendo Switch, dzięki swojej unikatowej konstrukcji i mobilności, zdobyło serca graczy na całym świecie. 

Nasz serwis oferuje:

 

 • Naprawę Nintendo Joy-Conów

Częsty problem z "driftingiem" analogów jest dla nas dobrze znany i potrafimy go skutecznie rozwiązać.

 

 • Wymiana ekranu Nintendo: 

W przypadku uszkodzenia ekranu dotykowego lub wyświetlacza oferujemy szybką i efektywną wymianę.

 

 • Naprawy software'owe i hardware'owe Nintendo: 

Od problemów z ładowaniem w tym wymiana złącza ładowania USB-C po uszkodzenia spowodowane upadkiem. 

Naprawa płyty głównej w konsoli

Naprawa płyty głównej w konsoli

Co możemy dla Ciebie zrobić w naszej serwisie konsol w Poznaniu?

 • Przeprowadzamy darmową diagnozę
 • Wymieniamy układy BGA
 • Naprawiamy moduły zasilania

Płyta główna to najważniejszy element wszystkich urządzeń elektronicznych, dzięki któremu możliwa jest komunikacja poszczególnych podzespołów. 

Jej uszkodzenie to niestety jedna z częstszych przyczyn nieprawidłowości w działaniu konsoli do gier. Klasycznymi objawami są problemy z uruchomieniem urządzenia (nie włącza się lub po chwili następuje wyłączenie), czy też niedziałająca karta sieciowa lub wifi.

Jedna z możliwych awarii dotyczy także układu BGA(Ball Grid Array - układ scalony połączony z podłożem cynowymi kulkami) i wynika m.in. z wad fabrycznych, uszkodzenia mechanicznego, czy też pękniętych połączeń z płytą główną tak zwanych zimnych lutów.

Niejednokrotnie problemy dotyczą ponadto modułów zasilania. Bez względu na to, jaki model konsoli posiadasz, objawy wadliwego działania będą podobne. Jest to najczęściej brak reakcji urządzenia na uruchomienie lub natychmiastowe wyłączenie (bądź kilka minut po uruchomieniu).

W przypadku wystąpienia którejkolwiek z powyższych usterek lub zaobserwowania jednych z wymienionych objawów zachęcamy do oddania swojej konsoli do naszego profesjonalnego serwisu konsol

Przeprowadzamy całkowicie darmową diagnozę, która pozwoli ustalić wszelkie nieprawidłowości. Po naszej ocenie sam zdecydujesz, jakie kroki podjąć.

Serwis i modyfikacje konsol

Naszym Klientom oferujemy także wymianę następujących elementów:

 • Dysku - upgrade na dysk SSD co znacząco przyspiesza konsole
 • Lasera - gdy masz problem z odczytaniem ulubionych gier
 • Zasilacza 

Do każdej naprawy podchodzimy w sposób indywidualny, uwzględniając specyfikę danego urządzenia. 

Wykorzystywane części zamienne są zatem dopasowane do parametrów konkretnego sprzętu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że oddana po naprawie konsola będzie działać bez zarzutu!

SPA Układ chłodzenia - czyszczenie konsoli 

SPA Układ chłodzenia - czyszczenie konsoli Poznań

Konsola do gier, podobnie jak każde inne elektroniczne urządzenie wymaga regularnego czyszczenia. Gromadzący się we wnętrzu obudowy kurz i brud może doprowadzić do spadku jej wydajności oraz przegrzewania się, a w następstwie nawet do uszkodzenia niektórych elementów. 

Czyszczenie konsoli i wymiana termopasty Poznań

Chcesz uniknąć uciążliwego rozkręcania swojego sprzętu na części i zaoszczędzić czas? Chętnie wyręczymy Cię w tej czynności!

 • Czyścimy konsole z zalegającego we wnętrzu kurzu
 • Wymieniamy termopasty, termopady oraz wentylatory

Wymiana Portu HDMI w Konsoli 

Wymiana Portu HDMI w Konsoli Poznań

Brak dźwięku lub obrazu na ekranie, czy też pojawiające się na monitorze zniekształcenia mogą sugerować uszkodzenie portu HDMI, odpowiadającego za połączenie naszej konsoli z telewizorem lub monitorem. 

Do takiej sytuacji doprowadza przeważnie częste wypinanie i wpinanie wtyczki, nie raz przy użyciu siły. Niektóre objawy charakterystyczne dla tej usterki mogą świadczyć jednak o innych awariach. 

Jeśli chcesz szybko ustalić problem i móc cieszyć się sprawnie działającym urządzeniem, skontaktuj się z naszym zespołem!

 

Serwis Padów do Konsoli

Serwis Padów do Konsoli Poznań

Elementem integralnie związanym z konsolą są oczywiście pady, które również po czasie mogą sprawiać problemy w prawidłowym działaniu. W E-masters:

 • Wymieniamy analogi
 • Naprawiamy ładowania
 • Wymieniamy gniazda USB


 

Niezależnie od tego, jakie z niepokojących objawów zaobserwowałeś w swojej konsoli do gier, nasz zespół dołoży najwyższych starań, aby szybko znaleźć problem i w równie ekspresowym tempie zastosować odpowiednie rozwiązania! 

Nie musisz nawet opuszczać swojego domu i stawiać się w naszym salonie osobiście – wystarczy, że skorzystać z opcji, jaką jest naprawa wysyłkowa.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

 

Nasz serwis konsol w Poznaniu specjalizuje się w profesjonalnych naprawach, oferując szybką diagnozę i efektywne rozwiązania. 

 

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla naszych klientów szybkie przywrócenie sprawności ich ulubionych konsol, dlatego też stawiamy na transparentność procesu naprawy oraz wykorzystanie oryginalnych części zamiennych. 

 

Zapewniamy gwarancję na wykonane usługi, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania i wysokiej jakości pracy.

Gwarancja na wykonane usługi

 

Jeśli Twoja konsola do gier wymaga profesjonalnej naprawy, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do naszego serwisu w Poznaniu, gdzie nasi specjaliści zajmą się Twoim sprzętem, przywracając mu pełną funkcjonalność i gotowość do wielu kolejnych godzin świetnej zabawy.

 

Jak działa nasz serwis konsol? Proces naprawy krok po kroku

 

Proces naprawy w naszym serwisie jest prosty i przejrzysty. 

 

Pierwszym krokiem jest dostarczenie konsoli do naszej siedziby w Poznaniu lub skorzystanie z opcji wysyłkowej. 

 

Następnie przeprowadzamy szczegółową diagnozę, aby zidentyfikować problem. 

 

Po wycenie naprawy i uzyskaniu Twojej zgody, przechodzimy do właściwej naprawy. 

 

Na zakończenie, konsola jest testowana, aby upewnić się, że wszystkie problemy zostały rozwiązane.

 

Dlaczego klienci polecają nasz serwis konsol?

 

Nasze długoletnie doświadczenie i pozytywne opinie klientów są najlepszym dowodem na wysoką jakość oferowanych przez nas usług. 

 

Klienci cenią sobie profesjonalizm, szybkość działania i transparentność procesu naprawy. 

 

Dzięki zaangażowaniu w każdy przypadek, udało nam się przywrócić do życia setki konsol, co przysporzyło nam licznych zadowolonych graczy.

 

Jak zlecić naprawę w serwisie konsol E-masters? 

 

Wysyłkowy serwis konsol 

W E-masters oferujemy wygodny wysyłkowy serwis konsol, dzięki któremu bez wychodzenia z domu możesz zlecić naprawę swojej ulubionej konsoli.

 

Wystarczy skontaktować się z nami przez stronę internetową lub telefonicznie, a następnie bezpiecznie wysłać do nas swoje urządzenie. 

 

Zapewniamy profesjonalną diagnozę, szybką naprawę i gwarancję na wykonane usługi, abyś mógł cieszyć się swoimi grami bez zbędnej zwłoki.

 

Stacjonarny serwis konsol 

Jeśli wolisz dostarczyć swoją konsolę osobiście, serdecznie zapraszamy do naszego serwisu E-masters w Poznaniu. 

Bezpośrednie przekazanie sprzętu naszym specjalistom umożliwia nie tylko szybką diagnozę problemu, ale także pozwala na bezpośrednią rozmowę o szczegółach naprawy oraz oszacowanie czasu realizacji usługi. 

Zapewniamy profesjonalną obsługę i gwarancję na wykonane naprawy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.