Profesjonalna naprawa laptopów w Poznaniu

Profesjonalna naprawa laptopów w Poznaniu

Choć zawsze staramy się dbać o swoje laptopy, to jednak wypadki mogą przydarzyć się każdemu i to, jak zwykle, w najmniej oczekiwanym momencie. Często dzieje się to wówczas, gdy jesteśmy w trakcie pracy lub mamy na dysku ważne dokumenty służbowe. Zajęci obowiązkami nie zaprzątamy sobie głowy tym, że coś może się zepsuć i wystąpi potrzeba skorzystania z usług profesjonalnego serwisu.  W takich sytuacjach dochodzi do najróżniejszych awarii i konieczna jest wtedy kompleksowa naprawa laptopa lub komputera stacjonarnego. Czasem może być tak, że uszkodzenia nie są dostrzegalne na pierwszy rzut oka, a wychodzą po czasie, kiedy na przykład laptop jest bardziej obciążony. W przypadku niektórych zdarzeń jednak skutki są natychmiastowe, a jedynym rozwiązaniem jest kompleksowa naprawa komputera, której możesz dokonać wybierając nasz serwis naprawy laptopów w Poznaniu. Jeśli przytrafiło Ci się:

  • rozlanie kawy czy innej cieczy na klawiaturę,
  • uderzenie/upuszczenie cięższego przedmiotu na laptopa,
  • upadek laptopa z większej wysokości,
  • uszkodzenie matrycy,

jak i inne wydarzenie, które mogło dokonać uszkodzeń w Twoim sprzęcie, to zgłoś się do naszego serwisu laptopów w Poznaniu. Podejmujemy się napraw różnych awarii laptopów, także wynikających z przegrzania, czy zerwania gniazd USB i innych. W ofercie znajduje się między innymi naprawa układu chłodzenia, wymiana gniazda i usługi informatyczne związane z oprogramowaniem. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego pochodzimy w sposób indywidualny. Z naszą pomocą można przywrócić komputer do pełnej sprawności – podejmujemy się naprawy laptopów i komputerów pc w naszym serwisie w Poznaniu nawet w przypadku bardziej skomplikowanych usterek. Serwis laptopów to nasz chleb powszedni. Będąc w Poznaniu, odwiedź siedzibę E-Masters i powierz swój sprzęt prawdziwym profesjonalistom!

Serwis laptopów Poznań – kompleksowe usługi

Reperujemy laptopy po różnych wypadkach. Posiadamy do tego celu niezbędny sprzęt, umiejętności, jak i szerokie doświadczenie, które pozwala nam dokonać stosownych napraw, nawet w przypadku cięższych awarii. Prowadzimy również wymianę poszczególnych komponentów laptopa, a także możemy dokonać instalacji i re-instalacji systemu operacyjnego. Zajmujemy się także usuwaniem wirusów i innego szkodliwego oprogramowania. Na życzenie klienta odzyskujemy również dane z uszkodzonych dysków. Z naszą pomocą możesz przywrócić utracone pliki – jesteśmy w stanie podjąć się bardziej skomplikowanych wyzwań. Kompleksowe usługi informatyczne mogą sprawić, że laptop odzyska pełną funkcjonalność.

Jeśli poszukujesz specjalistów, którzy zreperują Twój laptop w Poznaniu, to sprawdź ofertę serwisu komputerowego E-Masters. Mając wieloletnie doświadczenie, podejmiemy się każdego wyzwania. Zadbamy o to, aby laptop po powrocie z naprawy w naszym serwisie z Poznania był w pełni sprawny i oferował swoją maksymalną wydajność pracy.

Naprawimy mechaniczne uszkodzenia płyt głównych

Naprawa skutków uszkodzeń mechanicznych płyt głównych – uszkodzenie MB w laptopie to jedna z najczęstszych przyczyn nieprawidłowego działania komputera. Wszak jest to jeden z najważniejszych podzespołów notebooka, na którym osadzone są inne części. Jako specjaliści od nowoczesnej elektroniki świadczymy najwyższej jakości usługę serwisowania płyt głównych, w tym naprawę mikropęknięć, niepożądanych przerw, które występują pomiędzy układami, a także innych uszkodzeń. Oferujemy kompleksowy serwis płyt głównych laptopów – nasze punkty naprawcze mieszczą się w Poznaniu. Naprawę przeprowadzamy z wykorzystaniem nowoczesnego zaplecza technicznego. W razie potrzeby zapewniamy niezbędne części zamienne, dostosowując ich parametry do specyfiki powierzonego nam sprzętu. Co bardzo istotne, korzystamy tylko ze sprawdzonych podzespołów, pochodzących od renomowanych producentów. Odpowiedni serwis laptopów może ożywić nie działającą płytę główną. Dzięki temu, po oddaniu laptopa do naprawy możesz mieć pewność, że nie straci on na swojej niezawodności działania. Najlepszym tego dowodem jest udzielanie przez nas długiej gwarancji na wykonany serwis.

 

Naprawa i serwis laptopa po zalaniu

Usuwanie skutków niechcianej działalności cieczy – zalanie kawą, czy innym napojem jest zdecydowanie najczęstszą przyczyną wystąpienia problemów z laptopem, a przy tym jedną z najgroźniejszych. W skrajnych przypadkach może doprowadzić do przepalenia najważniejszych elementów poszczególnych układów. Specjaliści z E-Masters z Poznania mogą usunąć skutki zalania laptopa cieczą, zarówno przepalenia, inne uszkodzenia, jak i osuszyć poszczególne podzespoły. Profesjonalna naprawa sprzętu komputerowego jest najlepszym rozwiązaniem w momencie jego zalania. Możemy podjąć się serwisowania nawet w przypadku lepkich napojów, jednocześnie zapewniając kompleksowe oczyszczenie laptopa w
jednym z naszych punktów serwisu laptopów.

W takich przypadkach nasi pracownicy bardzo dokładnie czyszczą laptopy. Realizowany w Poznaniu serwis obejmuje bowiem usuwanie wszystkich pozostałości cieczy, jakie znajdują się na komponentach. To jedyny sposób na wyeliminowanie problemu ewentualnej korozji. Postępuje ona wyjątkowo szybko i w skrajnych sytuacjach uszkadza elektronikę na tyle poważnie, że naprawa  laptopów nie jest już możliwa.

Naprawa uszkodzonych złącz zasilania i gniazd w laptopie

Naprawa laptopów przez naszych specjalistów w Poznaniu uwzględnia między innymi wymiane wszelkiego typu gniazd na płycie głównej – gniazda USB, HDMI i LAN wbrew pozorom są często narażone na różnego typu usterki. Częste wpinanie, wypinanie, czasem wręcz wyszarpywanie wtyczki może doprowadzić do poluzowania lutów, a tym samym – niesprawnego działania gniazd. Dokonamy wszelkich niezbędnych czynności, dzięki którym gniazda w Twoim laptopie będą na nowo należycie pełnić swoją funkcję. Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu doskonale wiemy, w jaki sposób sprawdzić prawidłowe funkcjonowanie tego typu elementów. Udowadniamy, że profesjonalna wymiana gniazda nie musi być czasochłonna i kosztowna. Serwis laptopów w Poznaniu E-Masters zaprasza do skorzystania z oferty.

Naprawa laptopów przez wymian złączy zasilania – uszkodzone złącze jest to szczególnie uciążliwa awaria, która wpływa na pracę całego laptopa. Wiedzą o tym szczególnie te osoby, które zazwyczaj pracują na notebooku z wyjętym akumulatorem. Uszkodzone gniazdo zasilania to także ryzyko pojawienia się przepięć, które zagrażają całej elektronice. Dlatego też, jeśli dręczą Cię tego typu problemy – zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu komputerowego.

Wymiana matryc i montaż nowych komponentów w laptopach - Poznań

Wymiana matryc i naprawa ich podświetlania – jednym z najczęstszych uszkodzeń, jakie pojawiają się w wyniku upadku, upuszczenia cięższego przedmiotu na laptopa lub też uderzenia nim o coś, jest uszkodzenie matrycy. Może dojść do jej pęknięcia, jak i do zaburzenia wyświetlania, czyli na przykład pojawienia się bad pixeli, punktów, które nie wyświetlają elementów obrazu. W naszym serwisie w Poznaniu dokonamy stosownej naprawy lub wymiany matrycy, dostosowując zakres usługi do stopnia uszkodzenia sprzętu.

Montaż oraz instalacja nowych podzespołów – choć w przypadku większości laptopów wymiana takich podzespołów, jak procesor czy karta graficzna jest raczej niemożliwa, to wciąż jest co najmniej kilka ważnych komponentów, które są wymienialne. Najczęściej jednak wymaga to rozłożenia całego laptopa. Nasi specjaliści dokonają bezpiecznej wymiany dysku twardego, montażu odtwarzacza optycznego lub też instalacji dodatkowej kości pamięci RAM. Serwis komputerów pc i
laptopów w Poznaniu nie ogranicza się wyłącznie do naprawy oprogramowania – chętnie podejmujemy się wykonania wymiany bardziej skomplikowanych komponentów. 

Serwis laptopów w Poznaniu – instalujemy nowe systemy i czyścimy obudowę

Instalacja systemów operacyjnych – niekiedy komputer potrzebuje re-instalacji systemu. Dzieje się tak najczęściej w przypadku, kiedy trzeba dokonać większej naprawy lub też wymieniany jest dysk twardy. Zdajemy sobie z tego sprawę, że dla wielu osób to wymagające zadanie. Dlatego też serwis E-Masters z siedzibą w Poznaniu na życzenie klientów wykonuje instalację legalnego systemu operacyjnego i jego optymalną konfigurację pod wymagania klienta. Tego typu usługi informatyczne cieszą się dużym zainteresowaniem – gwarantujemy niskie ceny i szybką realizację zlecenia. Nasz profesjonalny serwis komputerowy z Poznania wychodzi naprzeciw oczekiwaniom amatorów, dla których samodzielne przeprowadzenie pełnej instalacji oprogramowania byłoby trudnym i czasochłonnym zajęciem.

Czyszczenie laptopów – odpowiednia konserwacja sprzętu jest niezbędna do tego, aby działał on bez zarzutu. Dlatego też należy pamiętać o regularnym czyszczeniu laptopa z kurzu. Pozwoli to uniknąć awarii związanych z przegrzaniem. Zwiększy się też komfort pracy, ponieważ laptop ze sprawnym chłodzeniem jest najzwyczajniej cichszy (wentylator nie musi działać na pełnych obrotach przez cały czas) i chłodniejszy. Kompleksowa naprawa układu chłodzenia często jest najlepszym rozwiązaniem na rozwiązanie problemów z nieprawidłowo działającym sprzętem. E-Masters z Poznania oferuje również i ten rodzaj usług.

Laptopy naprawa – zawirusowane oprogramowanie i utrata danych

Naprawa laptopów przez usuwanie wirusów – współcześnie, przy szerokim dostępie do internetu, łatwo jest pobrać plik, który jest zainfekowany wirusem. Często się też to dzieje bez naszej wiedzy, przy samym wejściu na daną stronę. Nie każdy dysponuje odpowiednim oprogramowaniem ochronnym, które zapobiega atakom, a te potrafią być wyjątkowo męczące, a nawet groźne dla danych – w naszym serwisie w Poznaniu skutecznie oczyścimy Twój dysk z wirusów za pomocą specjalistycznego oprogramowania. Wiemy, jak ważne dla prawidłowego funkcjonowania komputera jest dokładne pozbycie się szkodliwych plików. Z naszą pomocą laptop szybko wróci do pełnej sprawności. Serwis laptopów realizujemy w naszych punktach w Poznaniu, zapraszamy!

Odzyskiwanie danych z twardego dysku – komputery to nie tylko centrum rozrywki, ale także nasze narzędzie pracy, a często też magazyn osobistych danych. Dysk twardy, jako jedna z najintensywniej pracujących części, może z czasem ulec awarii. Często jest ona na tyle poważna, że nie można dostać się do zapisanych na nim danych. Może dojść także do tymczasowej awarii, w wyniku której stracimy ważne pliki. Wówczas niezbędna może okazać się kompleksowa naprawa laptopa. W serwisie E-Masters w Poznaniu dokonujemy odzyskiwania danych z HDD, dzięki czemu Twoje dane znów znajdą się w Twoich rękach. Nie musisz martwić się, że utraciłeś ważne pliki na zawsze. Chętnie podejmiemy się trudniejszych wyzwań, dokładnie analizując zakres błędów w komputerze.

Serwis komputerowy – niedrogie naprawy laptopów w Poznaniu

Serwis komputerowy z Poznania zaprasza do skorzystania z kompleksowych usług z zakresu napraw laptopów, zainstalowania nowego oprogramowania, oczyszczenia układu chłodzenia czy wymiany konkretnych podzespołów. Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybką realizację zlecenia. Serwis komputerowy to nie tylko serwis komputerów typu laptop ale również z powodzeniem prowadzimy serwis komputerów stacjonarnych. Za pośrednictwem kontaktu telefonicznego lub online można ustalić szczegóły dotyczące określonych usług informatycznych, a naprawa laptopów w naszej siedzibie w Poznaniu odbędzie się w najkrótszym czasie jakim sie da. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem naszej działalności.

Już dziś oddaj do naprawy swój sprzęt komputerowy w ręce specjalistów. Mamy kilka punktów serwisowych rozlokowanych na terenie Poznania – sprawdź je na naszej stronie i znajdź najbliższy serwis komputerowy blisko Twojego miejsca zamieszkania.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.