Profesjonalny serwis telefonów komórkowych w Poznaniu

Profesjonalny serwis telefonów komórkowych w Poznaniu

Jedną z głównych usług E-Masters jest profesjonalna naprawa sprzętu GSM. Jako specjaliści od tego typu elektroniki, zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu smartfonów takich marek, jak Samsung czy LG. Naprawa telefonów komórkowych nie ma przed nami tajemnic. W Poznaniu mieszczą się nasze punkty przyjęć – zapraszamy do skorzystania z oferty.

Doskonale wiemy, że telefony komórkowe łatwo ulegają uszkodzeniu. Główną przyczyną pojawienia się awarii jest upadek. Czasem nawet upuszczenie z niewielkiej wysokości może doprowadzić do poważnych uszkodzeń. Najczęstszą usterką zaś jest uszkodzenie szybki lub też całego wyświetlacza, co praktycznie uniemożliwia dalszą pracę na urządzeniu. Nierzadko też dochodzi do awarii związanych z zamoczeniem czy zalaniem telefonu – wówczas może dojść do uszkodzenia całego układu elektronicznego. Ponadto wymieniamy również pozostałe komponenty, które mogły się zepsuć – gniazda, mikrofony czy buzzery. Jako profesjonalny serwis telefonów komórkowych zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klienta.

Serwis telefonów – kompleksowe usługi

Podobnie jak w przypadku komputerów, również smartfony niekiedy wymagają przeinstalowania systemu operacyjnego. W naszym serwisie GSM z Poznania dokonujemy aktualizacji i instalacji najważniejszego oprogramowania.

Jako profesjonaliści, którzy od lat zajmują się telefonami komórkowymi, jesteśmy w stanie świadczyć naszym klientom najwyższą jakość usługi. Nasze doświadczenie pozwala nam na dokonanie naprawy niemal każdego smartfona, w tym urządzeń takich firm, jak Samsung czy telefonów firmy LG. Nasz punkt naprawy telefonów w Poznaniu cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników tych nowoczesnych sprzętów.

Oprócz naprawy urządzeń i przeinstalowywania ich oprogramowania komórkowego możemy również usunąć simlocki, zarówno ze smartfonów, jak i mobilnych modemów. Na życzenie klientów możemy również dokonać odpowiedniej konfiguracji usług sieciowych. Jedną z naszych kluczowych usług jest także wymiana szybki.

Naprawy digitizerów i szybek telefonów - Poznań

Naprawa i wymiana szybki (digitizera) – szybki w smartfonach są wyjątkowo narażone na uszkodzenia. Czasem wystarczy nawet lekkie stuknięcie telefonem o kant stołu w nieodpowiednim miejscu, by pojawiły się na niej brzydkie „pajęczynki”. Tyle że nie tylko wyglądają mało estetycznie, ale przede wszystkim przeszkadzają w normalnym korzystaniu z komórki – w naszym serwisie możesz liczyć na błyskawiczną naprawę i wymianę szybki.

Rozklejanie i klejenie szybek do LCD za pomocą kleju OCA – samodzielna, nieumiejętna wymiana szybki może skończyć się tym, że uszkodzimy wyświetlacz. Dlatego też warto pozostawić to specjalistom. Serwisanci z E-Masters doskonale wiedzą, jak delikatnie odkleić uszkodzony komponent od reszty, a później bezpiecznie przykleić nowy za pomocą kleju OCA. Dzięki nam nie będziesz musiał się obawiać, że szybka została zamontowana błędnie – mamy w tym duże doświadczenie, które pozwala na prawidłowe wykonanie tej usługi.

Serwis po zalaniu lub uszkodzeniu wyświetlacza telefonu

Usuwanie skutków zalania lub zamoczenia – zamoczenie telefonu, podobnie jak w przypadku laptopów, jest jedną z najczęstszych przyczyn wystąpienia różnego rodzaju usterek. Ciecze zagrażają sprawnemu funkcjonowaniu smartfona, może przez nie dojść nawet do popalenia układów elektronicznych. Co ważne – należy wystrzegać się włączania telefonu, podłączania go do prądu, a także dążenia do szybkiego osuszenia – nasi serwisanci wykonają wszelkie niezbędne czynności, które mogą uratować Twojego smartfona.

Wymiana wyświetlaczy LCD – czasem w wyniku upadku uszkodzeniu ulega nie tylko sam digitizer, ale też wyświetlacz. Do jego awarii może też dojść w przypadku zalania urządzenia. Usterkę taką można rozpoznać chociażby po tym, że telefon nie wyświetla obrazu w sposób prawidłowy (np. jest przesunięty, ma martwe pola albo też zaczyna migotać). Także i tym uszkodzeniem możemy się zająć, wymieniając wyświetlacz na nowy. Nasz punkt naprawy telefonów komórkowych w Poznaniu gwarantuje szybką realizację tego typu usług.

Serwis złącz i uszkodzonej elektroniki w telefonach

Naprawa wszelkiego rodzaju złącz systemowych, USB, ładowania – gniazda smartfonów są bardzo wrażliwe na uszkodzenia. Zdarza się, że wystarczy, iż telefon upadnie podłączony do ładowania, by doszło do naruszenia portu. Czasem zaś awarie powstają na skutek nieopacznego wygięcia wpiętej wtyczki. W serwisie telefonów komórkowych E-Masters z Poznania dokonujemy skutecznych napraw, dzięki którym gniazdo USB będzie na nowo działać sprawnie.

Wymiana układów elektronicznych na płycie głównej – na skutek upadku, uderzenia telefonem o inny obiekt czy też zalania może dojść do uszkodzenia poszczególnych układów na płycie głównej smartfona. To zaś wyklucza jego poprawne działanie. Fachowcy pracujący w naszym profesjonalnym serwisie GSM posiadają nie tylko umiejętności i doświadczenie, ale także wiedzę i sprzęt, dzięki któremu mogą wymienić poszczególne elementy układów elektronicznych osadzonych na MB komórki.

Profesjonalne usuwanie simlocków – serwis Poznań

Usuwanie simlocków z telefonów komórkowych – jest to popularna usługa szczególnie wśród osób, które chcą zostać przy starym telefonie, zmieniając przy tym sieć albo też pośród klientów, którzy zdecydowali się na zakup urządzenia z rynku wtórnego. „Zdjęcie” simlocka pozwala na zastosowanie w wybranym aparacie karty dowolnego dostawcy usług sieci komórkowej, dzięki czemu nie jest się przywiązanym do konkretnej firmy. Usługę tę proponujemy wszystkim zainteresowanym klientom.

Usuwanie simlocków z modemów internetowych np. Huawei itp. – podobnie jak w przypadku telefonów komórkowych, przy zakupie modemu internetowego od konkretnego dostawcy usług, musimy liczyć się z tym, że jest on zabezpieczony simlockiem – specjaliści z E-Masters skutecznie mogą uporać się z tym uciążliwym problemem, usuwając zabezpieczenie z wybranego urządzenia, dzięki czemu będziesz mógł swobodnie wybrać swojego dostawcę internetu.

Naprawianie uszkodzonych ścieżek połączeniowych

Odtwarzanie struktury ścieżek na płycie głównej, które straciły połączenie – do tego typu usterki dochodzi najczęściej w momencie, kiedy w sposób nieuważny rozbieramy nasz telefon lub też staramy się go naprawić na własną rękę. Pocięte ścieżki na płycie głównej niestety nie pozwalają smartfonowi prawidłowo działać. Na szczęście tego typu usterkę można względnie łatwo naprawić przez odtworzenie ścieżek. Trzeba mieć jednak do tego sprzęt, umiejętności i doświadczenie – czyli wszystko to, co posiadają specjaliści z punktu naprawy telefonów E-Masters.

Dostarczając nam do naprawy telefon w takim stanie, z uszkodzonymi ścieżkami, możesz zaoszczędzić bardzo dużo pieniędzy. Niejeden serwis proponuje w takiej sytuacji wymianę całej płyty głównej, a to najczęściej oznacza większy wydatek, niż koszt zakupu nowego urządzenia. Jednak w wielu przypadkach można tego uniknąć. Wiemy, jak podejmować się takich napraw – zostaw sprzęt do analizy w naszym poznańskim serwisie.

Zepsute mikrofony i głośniki, utrata danych – zajmiemy się każdą naprawą telefonu

Wymiana mikrofonów, głośników i buzzerów – obok szybek i wyświetlaczy, urządzenia dźwiękowe, jak głośniki, buzzery i mikrofony, należą do tych komponentów w smartfonach, które ulegają najszybciej uszkodzeniu. Czasem usterka może pojawić się w wyniku wstrząsu, uderzenia, a niekiedy losowego wypadku. Komponenty te można wymienić w serwisie telefonów E-Masters, dzięki czemu będziesz mógł na nowo cieszyć się sprawnym telefonem.

Ściąganie danych z uszkodzonych telefonów – niekiedy telefonu nie da się już uratować lub też naprawa przekracza jego wartość. Często jednak pamięć smartfona zawiera różne dane, które są dla nas ważne – zdjęcia, dokumenty, hasła czy inne pliki, które chcemy odzyskać. Jako specjaliści od sprzętu GSM proponujemy klientom profesjonalne ściąganie danych z telefonów. Zapewniamy, że w wielu, nawet najcięższych przypadkach, odzyskanie plików jest jak najbardziej możliwe.

Serwisowanie programowanie telefonów - Poznań

Konfiguracja usług sieci komórkowej – dla niektórych osób konfiguracja różnych usług sieciowych, jak transfer danych, roaming czy innych, jest niełatwym zadaniem. Tym bardziej że zmiana poszczególnych ustawień może się różnić w różnych modelach smartfonów. Dlatego też świadczymy klientom pomoc w prawidłowej konfiguracji najróżniejszych usług sieciowych. Dzięki temu telefon zostanie skonfigurowany do Twoich potrzeb.

Wgrywanie nowego oprogramowania – szczególnie po okresie gwarancyjnym, niektórzy użytkownicy nie chcą mieć nakładek na androida i decydują się na wgranie nowego oprogramowania. Do tego trzeba jednak odpowiedniej wiedzy, sprzętu i umiejętności. Tę zaś znajdziesz u nas – gwarantujemy Ci profesjonalną usługę wgrywania nowego, czystego systemu operacyjnego, niezależnie, czy masz aparat firmy LG, czy Samsung. Oczywiście tę usługę wykonujemy również wtedy, gdy oprogramowanie telefonu z jakiegoś powodu ulegnie uszkodzeniu. Taka naprawa jest tania i bardzo szybka – skorzystaj z naszej oferty już dziś.

Skorzystaj z usług profesjonalnego serwisu telefonów z Poznania

Jeśli więc interesuje Cię naprawa komórki lub też inne usługi, jakie może dla Ciebie wykonać profesjonalny serwis GSM – zgłoś się do E-Masters – posiadamy nie tylko niezbędny sprzęt, ale też umiejętności i szerokie doświadczenie, które pozwala nam działać skutecznie nawet przy bardziej nietypowych zleceniach. Gwarantujemy, że po skorzystaniu z naszej pomocy Państwa urządzenie mobilne będzie działać tak, jak tego oczekujecie.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Możesz zgłaszać nam wszystkie usterki telefonicznie, poprzez skrzynkę e-mail lub odwiedzając nas osobiście. Mamy kilka punktów serwisowych zlokalizowanych w różnych częściach Poznania. Już teraz znajdź na naszej stronie najbliższy oddział, do którego możesz się zgłosić. U nas otrzymasz długą gwarancję po zakończonej naprawie telefonu. Nasze usługi to również konkurencyjne ceny. Udowadniamy, że serwisowanie tych urządzeń może być naprawdę opłacalne – zgłoś się do nas i sprawdź już dziś!

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.