Wymiana ekranu iphone 5 / 6 / 6s / 7

rozbita szybka iphone

Telefony marki Apple to jedne z najbardziej rozpoznawalnych urządzeń GSM na całym świecie. Ta prestiżowa marka kojarzy się z doskonałą funkcjonalnością i elegancją. Niestety, jak każdy inny telefon, także iPhone może ulec awarii. Szczególnie na uszkodzenia narażone są ich ekrany. Rozpoznać to można nie tylko po pęknięciu, ale także w momencie, kiedy ekran nie reaguje na dotyk, obraz jest błędnie wyświetlony lub też pojawiają się tzw. artefakty.

Serwis E-Masters oferuje użytkownikom telefonu Apple’a profesjonalną wymianę ekranu w Poznaniu. Posiadamy niezbędny sprzęt, jak i umiejętności, które pozwalają nam na zamontowanie nowego wyświetlacza, by telefon stał się na nowo funkcjonalny i odzyskał swój elegancki wygląd

Usługę wymiany ekranów możemy świadczyć właścicielom telefonów:

  • iPhone 5,
  • iPhone 6,
  • iPhone 6s,
  • iPhone 7.

Należy pamiętać, że samodzielne próby wymontowania i nałożenia nowego ekranu mogą skutkować uszkodzeniem całego telefonu. Warto też przed taką usługą wykonać kopię zapasową danych.

Jeśli Twój telefon uległ uszkodzeniu i konieczna jest wymiana ekranu, w Poznaniu nie znajdziesz lepszej oferty, jak ta, która jest proponowana przez serwis E-Masters. W razie pytań – zachęcamy do kontaktu!